Już wkrótce... LuppiTelefonik

Już wkrótce wprowadzimy do sprzedaży nasz nowy produkt - prawdziwy telefon komórkowy dla najmłodszych - LuppiTelefonik!!!

 

Luppi Luppi Luppi Luppi Luppi
Luppi Luppi Luppi Luppi Luppi
Luppi Luppi Luppi Luppi Luppi

Jest to bardzo prosta w obsłudze komórka (wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by zadzwonić do Mamy, Taty, Babci, itd.), którą dzieci po prostu uwielbiają, a jednocześnie jest to zaawansowany telefon, dzięki któremu rodzic może w każdej chwili n.p.:

- sprawdzić, czy dziecko jest w szkole, domu, u babci, itd (funkcja LOKALIZATOR),
- podsłuchać co robi dziecko (dziecko nie wie, że do niego dzwonimy, a my słyszymy co dzieje się wokół),
- stworzyć ograniczoną listę numerów na które dziecko samo może dzwonić i wysyłać smsmy,
- wyłączyć czasowo telefon dziecka (na przykład w czasie zajęć w szkole, mszy, itd.),
- itd.

Dodatkowo LuppiTelefonik działa we wszystkich sieciach (zarówno w przypadku numerów z abonamentem, jak również tzw. pre-paidów), ma świetne dzwonki, gry, budzik, stoper i wiele innych przypadnych funkcji.

Wszystkie w/w funkcje można zdefiniować bądź przez wysłanie sms'a ze swojego telefonu, bądź też bezpośrednio na telefonie dziecka po wprowadzeniu specjalnego kodu zabezpieczającego (dzięki czemu, dziecko niczego samo nie zmieni).

Więcej informacji o pierwszym na rynku prawdziwym telelefonie komórkowym dla najmłodszych znajdą Państwo w ulotce, którą można pobrać stąd:

LuppiTelefonik_ulotka

a już wkrótce jeszcze więcej informacji na www.luppi.pl oraz www.pantelefonik.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem szczegółowych informacji na temat LuppiTelefonika już teraz, prosimy o kontakt mejlowa na adres: info@luppi.pl